Pracovní desky

Pracovní desky jsou jednou z hlavních vzhledových i funkčních dominant celé kuchyně . Často se z materiálu pracovní desky vyrábí i okenní parapety.

Dřevotřískové pracovní desky

Dřevotříska je základním materiálem pro pracovní desky s velmi dobrým poměrem cena / výkon. Dřevotřískové pracovní desky potažené laminátovýmí pláty se vyznačují solidní odolností vůči mechanickému poškození. Nabízíme široký výběr dekorů zejména v imitacích dřeva a kamene.

Pracovní desky z kompaktního laminátu

Kompaktní laminát je moderní materiál za rozumnou cenu. Desky jsou dostupné v tloušťce 4 – 20 mm.  Přednost tohoto materiálu spočívá ve variabilitě.

Skleněné pracovní desky

Skleněné pracovní desky zajmou unikátním, téměř sametovým vzhledem. Jako jediný materiál ze všech umožňuje nalakování všech odstínů vzorníku RAL. Tedy je možné barvu desky ideálně sladit s ostatními prvky interieru.

Betonové pracovní desky

Vzhled betonu je nezaměnitelný a jeho popularita neustále roste.

Dřevěné pracovní desky z masivu

Dřevěné pracovní desky z masivu v různých dekorech kuchyň oživí přirozeně přírodním vzhledem, který nedokáže věrně napodobit žádná imitace dřeva. Rozdíl proti imitacím je nejvíce patrný na hranách.

Umělý kámen Polyston

Polyston je premiový materiál pro pracovní desky z „umělého kamene”. Pracovní desky z umělého kamene se od ostatních výrobců liší zejména patentem chráněnou ochranou Polyston Antishock.

Technický kámen Technistone

Technistone je český výrobce pracovních desek a obkladů z technického kamene. Dekory mají jedinečný vzhled a vynikají vysokou odolností vůči poškrábání.

Silestone

Pracovní desky Silestone mají stejnou výrobní technologii, jako u nás více známý Technistone. Vyrábí se ale v jiných formátech, kdy díky menšímu prořezu může být finální cena nižší.

Přírodní kámen žula

Přírodní kámen žula, to je 100% přírodní produkt. Žulové pracovní desky se vyznačují krásně čitelným dekorem, který na rozdíl od umělého a technického kamene zaručuje, že dvě desky nikdy nebudou stejné.

Keramické pracovní desky Neolith

Neolith je špičkový materiál pro keramické pracovní desky. Keramické desky vynikají velmi vysokou tvrdostí a odolností vůči chemikáliím. Současně se pracovní deska výrazně odlišuje i unikátním designem.

Keramické pracovní desky Dekton

Keramické pracovní desky Dekton nabízí to nejlepší, co lze v dnešní době pořídit. Unikátní dekory, široký výběr, perfektní zpracování.

Keramické pracovní desky Laminam

Keramické pracovní desky Laminam mají mnoho předností, jsou vyrobeny z 100% přírodního materiálu, mají maximální teplotní odolnost spolu s absolutně nenasákavým povrchem zaručujícím maximální hygienu a mnoho dalších výhod.

Keramické pracovní desky Lapitec

Keramické pracovní desky Lapitec se v některých aspektech liší od Neolithu. Lapitec se vyrábí v tl. 12, 20 a 30mm a má plně probarvený profil. Krásně čistý design a dokonalé vlastnosti, to jsou keramické pracovní desky Lapitec.

Nerezové pracovní desky

Nerezové pracovní desky najdeme v každé profesionální kuchyni. Při použití v nekomerčním prostředí jsou nerezové desky velmi výrazným designovým prvkem umocňující luxusní vzhled kuchyně jako celku. Ideální v kombinaci s dalšími nerezovými prvky – volně stojící lednice, myčka s nerezovými dvířky, nerezový dřez v jednomu kusu s deskou atd.

Kdykoli se vám to bude hodit. Stačí si jen domluvit termín schůzky.

Máte otázku ohledně vašeho projektu? Zeptejte se na cokoli.

Prohlédněte si ukázkové kuchyně Dopita a poznejte rozdíl na vlastní oči!