Sanita

Dřezy, baterie, vestavné odpadkové koše, drtiče. To vše Vám do kuchyně od nás dodáme od níže uvedených značek.

Alveus

Slovinská značka Alveus kromě tradičního provedení dřezů a baterii nabízí jako jedna z mála firem u nás také dřezy v provedení měď, zlato či  bronz. A právě zlaté či měděné řady dřezů lze výborně kombinovat s kuchyňskými spotřebiči Kuppersbusch ve stejném provedení.

Blanco

Velmi známá německá značka Blanco vyrábí baterie, dřezy a odpadkové koše. Velmi široká nabídka Blanco začíná na záikladních modelech v cenové relaci hobbymarketů, na druhé straně Vám nabídne třeba na zakázku a ručně vyrobený nerezový atypický dřez v hodnotě několika desítek tisíc korun. Blanco vyrábí dřezy nerezové, granitové a keramické.

Franke

Pravděpodobně nejznámější u nás dostupná značka. Švýcarské Franke nabízí produkte ve velmi širokém provedení i cenových relacích, od těch nejlevnějších, až po luxusní modely. Kromě sanity také vyrábí kuchyňské spotřebiče.

KWC

Premiová švýcarská značka KWC nabízí high-end produkty z oblasti sanity pro ty nejnáročnější zákazníky.

Schock

Německá značka Schock patří mezi lídry ve svém oboru. 40 odstínů barev, neotřelý design, vynikající kvalita. To vše řadí dřezy Schock na špičku v oboru.

SystemCeram

Německá značka SystemCeram je přední světový výrobce keramických dřezů. Kromě širokého výběru z až 15ti barev nabízí také unikátní provedení zvýšené odolnosti proti vodnímu kameni. Keramika se vypaluje při teplotách nad 1200 stupňů, takže v reálném životě asi ani neexistuje situace, kdy by došlo k poškození dřezu vlivem vysoké teploty.

Teka

Španělský výrobce zaměřený na cenově dostupnější produkty. Kuchyňské baterie, dřezy, odpadkové koše, ale také spotřebiče, to vše Vám nabízí značka Teka.

Tres

Špičkový Španělský výrobce s jedním z největších výběrů na trhu. Kromě vlastního portfolia nabídky je značka Tres výjímečná i designovými řadami. Kromě nádherných barevných baterii má v nabídce také baterie černé. Tím myslíme opravdu vše černé – kromě vnitřního sítka na baterii není jediný prvek v chromu.

Kdykoli se vám to bude hodit. Stačí si jen domluvit termín schůzky.

Máte otázku ohledně vašeho projektu? Zeptejte se na cokoli.

Prohlédněte si ukázkové kuchyně Dopita a poznejte rozdíl na vlastní oči!