Spotřebiče

Kuchyň Vám dodáme samozřejmě kompletní, tedy i vč. spotřebičů a poradíme s jejich výběrem. Spotřebiče kupujeme vždy pouze a jedině od oficiálního zastoupení dané značky a vždy se jedná o modely určené pro náš trh s plnou servisní podporou a zárukou. Individuální, jinými slovy „šedý“ dovoz např. z Polska u nás nehledejte, neděláme to.

Airforce

Digestoře Airforce – to je Italský specialista na digestoře, ke kterým dodává i varné desky. Zajímavý poměr cena/výkon, odsávání přímo do varných desek nebo klasické nástěnné a stropní, digestoře Airforce mají poměrně široký výběr.

AEG

Značka AEG patří mezi nejvýznamnější výrobce domácích spotřebičů a  i mezi zákazníky je velmi kladně hodnocena. Zajímavý poměr výkon/cena, nápaditý design, kompletní servisní podpora nebo také různé akce pro zákazníky. Ať už se jedná o troubu, myčku, nebo pračku se sušičkou, se spotřebiči AEG vedle prostě nešlápnete.

Beko

Značka Beko má na našem trhu tradiční pozici v oblasti nižší kategorii volně stojících i vestavných kuchyňských spotřebičů. V posledních letech se díky velice zajímavých technologiím, které byste v této cenové relaci nečekali, pomalu dostává i do středního segmentu. Produkty Beko mají velice dobrý poměr cena/výkon a svými parametry se vyrovnají i některým značkám zvučnějšího jména.

Digestoře Bora

Průkopník v oblasti odsavačů integrovaných do pracovní desky, který tento světový trend odstartoval. Co digestoře Bora nabízí? Prvotřídní německý výrobek chráněný několika desítkami patentů, luxusní design, velmi vysokou účinnost odsávání i při relativně malém objemu nasávaného vzduchu a v neposlední řadě významný počet vítězství v různých prestižních soutěžích.

Electrolux

Spojení AEG-Electrolux dnes již nikoho nepřekvapí. Zatímco AEG jde zejména cestou výkonu a speciálních funkcí a lepšího zpracování designu, Electrolux je pak cenově dostupnější alternativa. Solidní zpracování, decentní design, to jsou spotřebiče Electrolux.

Digestoře Elica

Digestoře Elica patří mezi další italské firmy, které se specializovaly na digestoře. Nyní kromě digestoří Elica vyrábí také indukční varné desky buď klasické, nebo s integrovanou digestoří přímo v desce. Veliký výběr, různá řešení, to jsou varné desky a digestoře Elica.

Digestoře Falmec

Digestoře Falmec se bezesporu řadí mezi premiové spotřebiče. Mezi zajímavosti patří technologie E.ion,  kdy odsavač čiští vzduch pomocí ionizace. Díky biopolární kontrolované ionizaci těchto digestoří nebudou eliminovány pouze zápachy, ale bude také hygienicky vyčištěn vzduch v celém prostoru.

Franke

Švýcarská značka Franke je známá zejména svými produkty v oblasti kuchyňský dřezů a dřezových baterií. Nabídky firmy je však podstatně širší a zahrnuje kompletní sortiment v oblasti kuchyňský spotřebičů. Kromě solidní kvality vyniká také velmi originálním designem.

Grundig

Značka Grundig je mezi širokou veřejností známá zejména díky televizím, přehrávačům a černé technice vůbec. Od začátku roku 2017 se k nám začaly dovážet také kuchyňské spotřebiče, kterým se Grundig věnuje již několik let. Kromě funkcí a velmi propracovaného a mezi jednotlivými spotřebiči sladěného designu jsou spotřebiče Grundig zajímavé také servisem.

Vinotéky Humibox

Česká firma Humibox se zaměřuje na cenově dostupné vinotéky různých typů a rozměrů. Vestavné, volně stojící, černé, nerezové – výběr je poměrně solidní.

Küppersbusch

Německý výrobce Küppersbusch se primárně zaměřuje na vybavení profi gastro  pro restaurace, hotely atd. Zkušenosti získané z oblasti profesionálních zařízení Küppersbusch následně aplikuje i do kuchyňských spotřebičů pro domácího použití. Značka je postavena na kvalitě, technologiích, špičkových materiálech a v neposlední řadě na designu.

Chlazení Liebherr

Liebherr je světová jednička v chlazení. Zcela unikátní a patentem chráněné řešení nulové zóny Biofresh, které výrazně prodlužuje trvanlivost potravin, není jen marketing – Biofresh skutečně funguje!

Miele

Premiová německá značka v oblasti kuchyňských spotřebičů v nekompromisní kvalitě.

Digestoře Sirius

“Tichý luxus pro náročné” – motto firmy, které vypovídá vše. Digestoře Sirius patří k naprosté špičce v segmentu odsavačů a nabízí jeden z největších výběrů na trhu. Odměnou za vyšší cenu Vám bude špičkové dílenské zpracování, originální design a v neposlední řadě neskutečně tichý chod s dostatečným výkonem.

Teka

Teka je nadnárodní společnost německého původu, která byla založena v roce 1924 a v současnosti má 25 továren v Evropě, Americe a Asii. Součástí skupiny je i divize profesionálního gastro vybavení. I proto je společnost Teka výrobcem a dodavatelem velmi kvalitních kuchyňských spotřebičů, dřezů a baterií. Poctivá kvalita, solidní cena, to jsou produkty od firmy Teka.

Kdykoli se vám to bude hodit. Stačí si jen domluvit termín schůzky.

Máte otázku ohledně vašeho projektu? Zeptejte se na cokoli.

Prohlédněte si ukázkové kuchyně Dopita a poznejte rozdíl na vlastní oči!